Příběhy úspěchů

Opravdové příběhy lidí, kteří se řídí radami Bohatého táty

Přečtěte si o lidech, kteří aplikovali učení Bohatého táty v praxi a dosáhli tak finančního úspěchu! Lidé, kteří tyto příběhy napsali, se odhodlali jednat a jako výsledek se dostavil úspěch. Těmto lidem se finančně dařilo, i když ve stejnou dobu miliony jiných lidí prodělávaly miliardy dolarů. Tato konha vám ukáže, proč nezáleží na tom, že „nemáte peníze“ či že „nemáte čas“, proč nejste nikdy příliš staří ani mladí na zahájení cesty za vlastní finanční jistotou a svobodou, Jak začínající investoři překonali strach z investování a jak můžete podobných finančních výsledků a úspěchů dosáhnout také!

Robert T. Kiyosaki je autorem mezinárodního bestselleru Bohatý táta, chudý táta, je nejenom podnikatelem v nemovitostech a investorem, ale i pedagogem, jehož filozofie o penězích a investování je často v rozporu s konvenčním pohledem na věc. Robert Kiyosaki zpochybnil a změnil způsob, jakým miliony lidí po celém světě přemýšlejí o penězích. S osobitým pohledem, který občas odporuje konvenčnímu myšlení, si Robert získal pověst odvážného, přímého a respektovaného finančního pedagoga a dnes je ve světě považován za vášnivého advokáta finančního vzdělávání.

Sharon L. Lechter je autorizovaná účetní, spoluautorka knih Bohatého táty a ředitelka Organizace Bohatého táty. Svou profesi zasvětila vzdělávání. S vyznamenáním vystudovala obor účetnictví na Florida State University a nastoupila do jedné z největších účetních firem, Coopers & Lyndbrand. Zastávala různé manažerské pozice ve společnostech podnikajících v oboru počítačů, pojištění a nakladatelství.

Kupte si Knihu Nefér výhoda přímo od vydavatele tady


Posted

in

by

Tags: